Obecnie powiększenie ust stało się czymś niezwykle powszechnym, wręcz modnym. Duże usta są pożądane, bo wyglądają bardzo kusząco. Mają też ogromny wpływ na wygląd całej twarzy. Jeśli ktoś nie jest zadowolony ze swoich niewielkich ust, są one wąskie, to warto pomyśleć o dodaniu im objętości, przykładowo przy użyciu kwasu hialuronowego.
Kilkanaście minut i masz piękne usta
W przypadku powiększania ust efekty można uzyskać bardzo szybko. Są sam zabieg trwa zaledwie kilka minut. Przed jego wykonaniem nakłada się na skórę żel o działania znieczulającym, aby nie odczuwać dolegliwości bólowych. Następnie przechodzi się do ostrzykiwania warg preparatem zawierającym kwas hialuronowy.
Oczywiście wkłuwanie igły wiąże się z pewnym dyskomfortem. Trwa to jednak tylko chwilę. Towarzyszy uczucie rozpierania. Po wstrzyknięciu kwasu jest on rozmasowywany w celu wymodelowania kształtu ust i uzyskania pożądanego rezultatu.
Czy powiększanie ust może być ryzykownym zabiegiem?
Jeśli ktoś obawia się, że powiększanie ust może skończyć się wystąpieniem powikłań, to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług renomowanego gabinetu medycyny estetycznej. Warto zaufać profesjonalistom, którzy mają w tym doświadczenie. Z ich ofertę można zapoznać się na stronie https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/.
Prawidłowo przeprowadzony zabieg powiększania ust za pomocą kwasu hialuronowego nie powoduje żadnych negatywnych skutków ubocznych. Istotne jest to, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania do jego przeprowadzenia. Ryzyko ewentualnych powikłań jest zredukowane do minimum w przypadku fachowego personelu medycznego.
Powiększanie ust nie dla każdego?
Powiększanie ust przy użyciu kwasu hialuronowego jest zabiegiem bezpiecznym, ale zawsze istnieje większe lub mniejsze ryzyko wystąpienia jakichś powikłań. Każdy organizm reaguje inaczej na substancje zawarte we wstrzykiwanym preparacie.
Są pewne przeciwwskazania do jego przeprowadzania. Ust nie powinny powiększać kobiety będące w ciąży i karmiące piersią. Zabiegowi poddawane są wyłącznie zdrowe osoby. Niewyregulowana cukrzyca, choroba nowotworowa i aktywna infekcja to kolejne przeciwwskazania.